1657

Wszywka alkoholowa Esperal – Szczytno

Wszywka alkoholowa Esperal – Szczytno

Jesteś z Szczytna i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na dedykowanych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Szczytna. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Szczytno – Esperal

W Szczytnie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Olsztyn, ul. Mikołaja Kopernika 44 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Olsztynie:
Esperal Olsztyn

Wszywka alkoholowa – Szczytno – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Szczytno

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Szczytnie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Szczytna zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Szczytnie i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Szczytnie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Szczytnie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Olsztyn.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych gabinetów, w których można wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej