1657

Wszywka alkoholowa Esperal – Szczytno

Wszywka alkoholowa Esperal – Szczytno

Jesteś z Szczytna i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Szczytna. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Szczytno – Esperal

W Szczytnie Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Olsztyn, ul. Mikołaja Kopernika 44 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Olsztynie:
Esperal Olsztyn

Wszywka alkoholowa – Szczytno – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Szczytno

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Szczytnie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Szczytna zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Szczytnie i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Szczytnie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Szczytnie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Olsztyn.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, w których pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Szczytno? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej