1837

Wszywka alkoholowa Esperal – Szubin

Wszywka alkoholowa Esperal – Szubin

Jesteś z Szubina i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Szubina. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się składa, bo nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Szubin – Esperal

W Szubinie Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:+48 508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Szubin – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Szubin

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Szubinie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Szubina zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Szubinie i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Szubinie?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Szubinie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych punktów, w których pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu Nasz Gabinet wykonuje też detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej