1620

Wszywka alkoholowa Esperal – Szydłowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Szydłowice

Jesteś z Szydłowic i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Szydłowic. Na pewno zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? idealnie się składa, gdyż nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Szydłowice – Esperal

W Szydłowicach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Szydłowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Szydłowice

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Szydłowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Szydłowic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Szydłowicach i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Szydłowicach?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Szydłowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych gabinetów, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej