1620

Wszywka alkoholowa Esperal – Szydłowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Szydłowice

Jesteś z Szydłowic i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Szydłowic. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Szydłowice – Esperal

W Szydłowicach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Kielce, ul. Wspólna 1/lok. U6 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Kielcach:
Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa – Szydłowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Szydłowice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Szydłowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Szydłowic zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Szydłowicach i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Szydłowicach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Szydłowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kielce.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych punktów, gdzie można założyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Szydłowice? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej