393

Wszywka alkoholowa (Esperal) Tarnów

Wszywka alkoholowa (Esperal) Tarnów

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Choroba alkoholowa inaczej mówiąc alkoholizm, towarzyszy człowiekowi od momentu wynalezienia alkoholu. Współcześnie wciąż wiele osób uzależnia się od alkoholu. Rynek nie oferuje wielu metod leczenia tej choroby. Jednak jedną z najskuteczniejszych metod jest implantacja esperalu – leku z zawartością **********. Esperal aplikuje się podskórnie w postaci wszywki alkoholowej.

Tarnów to miasto o bogatej wielowiekowej historii. Obecnie Tanów przoduje w przemyśle chemicznym. To właśnie w Tanowie znajduje się Zakłady Azotowe oraz Grupa Azoty, która jest drugim największym koncernem chemicznym w Europie. Mimo znacznego uprzemysłowienia miasta w Tarnowie jest dużo parków i zielonych skwerów.

Lista placówek wykonujących wszczepienie wszywki alkoholowej z esperalu znajduje się poniżej.

Zobacz klinikę leczenia alkoholizmu w pobliskim Krakowie – https://www.esperal.edu.pl/krakow/

Zabieg wszycia leku Disulfiram –  Tarnów

Klinika, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie i samopoczucie pacjenta. Metody leczenia osób uzależnionych dopasowywane są indywidualnie do potrzeb pacjenta. Lekarze z wieloletnim doświadczeniem wykonują implantację esperalu (**********) oraz przeprowadzają kompleksowe zabiegi wspierające leczenie alkoholizmu m.in. odtrucie alkoholowe, które wspomaga wyjście z ciągów alkoholowych.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej