1261

Wszywka alkoholowa Esperal – Tarnowskie Góry

Wszywka alkoholowa Esperal – Tarnowskie Góry

Jesteś z Tarnowskich Gór i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Tarnowskich Gór. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się składa, gdyż nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry – Esperal

W Tarnowskich Górach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Tarnowskie Góry – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Tarnowskich Górach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Tarnowskich Gór zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów zależy od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Tarnowskich Górach i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Tarnowskich Górach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Tarnowskich Górach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje też detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Tarnowskie Góry? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej