1261

Wszywka alkoholowa Esperal – Tarnowskie Góry

Wszywka alkoholowa Esperal – Tarnowskie Góry

Jesteś z Tarnowskich Gór i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Tarnowskich Gór. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? Świetnie się złożyło, bo nam też zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Tobie i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry – Esperal

W Tarnowskich Górach Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Tarnowskie Góry – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Tarnowskich Górach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Tarnowskich Gór zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożycie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Tarnowskich Górach i okolicy jest kilku chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Tarnowskich Górach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Tarnowskich Górach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W porównaniu do typowych placówek, gdzie można założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej