413

Wszywka alkoholowa (Esperal) Tomaszów Mazowiecki

Wszywka alkoholowa (Esperal) Tomaszów Mazowiecki

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

W leczeniu alkoholizmu, kluczem do sukcesu jest odpowiednia motywacja. Czasami jednak zaczyna jej brakować a nałóg daje się we znaki. Najlepszym sposobem wspierającym wytrwałość jest terapia z użyciem esperalu. Esperal stanowi psychiczna barierę, zniechęcająca do sięgania po alkohol. Głównym czynnikiem skuteczności leku esperal jest **********. Tabletki wszczepiane są podskórnie, stąd potoczna nazwa wszywki alkoholowej.

Tomaszów Mazowiecki leży nad czterema rzekami: Pilicą, Wolbórką, Czarną i Piasecznicą w obrębie Zalewu Sulejowskiego. Tomaszów Mazowiecki znajduje się w Dolinie Białobrzeskiej. Tomaszów Mazowiecki jest ważnym ośrodkiem przemysłu ceramicznego, spożywczego, włókienniczego, maszynowego i innych.

Implantacje wszywki alkoholowej z esperalu na bazie **********, można dokonać w Tomaszowie Mazowieckim w poniższych klinikach:

Wszywka alkoholowa – Tomaszów Mazowiecki

Kompleksowy ośrodek leczenia uzależnień – zwłaszcza alkoholizmu. Klinika Nas Gabinet Tomaszów Mazowiecki wykorzystuje najnowsze, dostępne metody i terapię zwalczania alkoholizmu. Wśród oferowanych terapii: wszczepianie tabletek esperalu w formie wszywki alkoholowej oraz odtrucie alkoholowe, pomocne w wyprowadzaniu pacjenta z przewlekłych ciągów alkoholowych.

tel. 508 555 554

[email protected]

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej