1826

Wszywka alkoholowa Esperal – Toruń

Wszywka alkoholowa Esperal – Toruń

Jesteś z Torunia i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Torunia. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? idealnie się złożyło, bo nam także zależy na Twoim sukcesie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Toruń – Esperal

W Toruniu Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Toruń – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Toruń

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Toruniu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Torunia zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Toruniu i okolicy znajdziesz lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Toruniu?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Toruniu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej