1826

Wszywka alkoholowa Esperal – Toruń

Wszywka alkoholowa Esperal – Toruń

Jesteś z Torunia i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych stronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Torunia. Z pewnością chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? Świetnie się składa, bo nam też zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich bliskim.

Wszywka alkoholowa Toruń – Esperal

W Toruniu Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 14/12 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Bydgoszczy:
Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa – Toruń – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Toruń

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Toruniu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Torunia zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć mechanicznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Toruniu i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w ośrodku Nasz Gabinet w Toruniu?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Toruniu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Bydgoszcz.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych punktów, w których można założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu założenia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Toruń? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej