1611

Wszywka alkoholowa Esperal – Trąbki Wielkie

Wszywka alkoholowa Esperal – Trąbki Wielkie

Jesteś z Trąbek Wielkich i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Trąbek Wielkich. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Trąbki Wielkie – Esperal

W Trąbkach Wielkich Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice: Gdynia, ul. Franciszka Sokoła 28 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Gdyni:
Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa – Trąbki Wielkie – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Trąbki Wielkie

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Trąbkach Wielkich?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Trąbek Wielkich zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożycie nawet niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Trąbkach Wielkich i okolicy znajdziesz lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Trąbkach Wielkich?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Trąbkach Wielkich znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Gdynia.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych punktów, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej