1642

Wszywka alkoholowa Esperal – Trawniki

Wszywka alkoholowa Esperal – Trawniki

Jesteś z Trawników i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Trawników. Z pewnością chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Trawniki – Esperal

W Trawnikach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej klinice: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Trawniki – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Trawniki

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Trawnikach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Trawników zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Trawnikach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Trawnikach?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Trawnikach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do typowych placówek, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu oferuje też detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Trawniki? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej