Esperal Wszywki alkoholowe Trzebnica

Jednym z dostępnych na rynku sposobem na wyleczenie choroby alkoholowej jest implantacja tak zwanej wszywki alkoholowej. Owa wszywka alkoholowa to esperal. Zawarta w nim substancja disulfiram ma za zadanie zniechęcić do spożywania alkoholu osobę uzależnioną. Po wpiciu alkoholu przez osobę ze wszczepioną wszywką alkoholową, w jej organizmie dochodzi do przykrych objawów zatrucia. Lęk przed tymi objawami ma dodatkowo motywować do nie spożywania alkoholu.

Trzebnica to miasto leżące ok. 35 km, od Wrocławia. Nazwa miasta może pochodzić od języka prasłowiańskiego. To malownicze miasto posiada wiele zabytków historycznych. Trzebnica liczy 13 tys. mieszkańców. Ośrodków zajmujących się leczeniem uzależnień jest niestety niewiele.

Przedstawiamy listę wybranych placówek zajmujących się implantacją esperalu w Trzebnicy i jej okolicach:

Zapoznaj się z klinkami leczenia alkoholizmu wykonującymi zabiegi wszywki alkoholowej na Dolm Śląsku we Wrocławiu: Ośrodki leczenia esperalem Wrocław

Zabieg implantacji leku Disulfiram – Trzebnica

Klinika z bogatym doświadczeniem w niesieniu pomocy osobom uzależnionym oferuje usługi świadczone przez uznanych doktorów. Klinika specjalizuje się w implantacji wszywek alkoholowych, a także w alkoholoodtruciu będącym detoksem alkoholowym.

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl