376

Wszywka alkoholowa Esperal – Trzebnica

Wszywka alkoholowa Esperal – Trzebnica

Jesteś z Trzebnicy i poszukujesz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Trzebnicy. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Trzebnica – Esperal

W Trzebnicy Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 519 775 225)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Trzebnica – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Trzebnica

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Trzebnicy?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Trzebnicy zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Trzebnicy i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Trzebnicy?
Wszystko zależy od poziomu zaawansowania choroby i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Trzebnicy znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, gdzie pacjent może założyć wszywkę. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej Nasz Gabinet wykonuje również detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Trzebnica? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej