376

Wszywka alkoholowa Esperal – Trzebnica

Wszywka alkoholowa Esperal – Trzebnica

Jesteś z Trzebnicy i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w najbliższej okolicy Trzebnicy. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? idealnie się złożyło, gdyż nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, aby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Trzebnica – Esperal

W Trzebnicy Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej klinice pod adresem: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:+48 508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Trzebnica – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Trzebnica

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Trzebnicy?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Trzebnicy zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego chirurga mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkiem bezbolesny, a rodzaj szwów zależy od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Trzebnicy i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Trzebnicy?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, jednakże nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Trzebnicy znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć wszywkę. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to trudna choroba, która zazwyczaj jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej