1273

Wszywka alkoholowa Esperal – Wadowice

Wszywka alkoholowa Esperal – Wadowice

Jesteś z Wadowicach i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Wadowicach. Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się złożyło, ponieważ nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i jak najszybciej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Tobie i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Wadowice – Esperal

W Wadowicach Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług leczenia alkoholizmu, możesz to zrobić w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Wadowice – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Wadowice

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Wadowicach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Wadowicach zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować awersję do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Wadowicach i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Wadowicach?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Wadowicach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Dlaczego warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych placówek, w których można wszyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem wszycia esperalu Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej