1784

Wszywka alkoholowa Esperal – Wągrowiec

Wszywka alkoholowa Esperal – Wągrowiec

Jesteś z Wągrowca i szukasz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Wągrowca. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? super się złożyło, gdyż nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoich najbliższym.

Wszywka alkoholowa Wągrowiec – Esperal

W Wągrowcu Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie ma stacjonarnej siedziby, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Poznań, ul. Górki 17a (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Poznaniu:
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa – Wągrowiec – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Wągrowiec

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Wągrowcu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Wągrowca zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od opcji. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Wągrowcu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Wągrowcu?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Wągrowcu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Poznań.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, w których można założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Wągrowiec? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej