192

Wszywka alkoholowa Esperal – Wałbrzych

Wszywka alkoholowa Esperal – Wałbrzych

Jesteś z Wałbrzycha i szukasz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Wałbrzycha. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się składa, bo nam także zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, żeby alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Wałbrzych – Esperal

W Wałbrzychu Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie posiada stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Wałbrzych – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Wałbrzych

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Wałbrzychu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Wałbrzycha zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego wszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam proces wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Wałbrzychu i okolicy jest kilku chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Wałbrzychu?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Wałbrzychu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych placówek, gdzie pacjent może założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje także detox alkoholowy i psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych placówkach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej