192

Wszywka alkoholowa (Esperal) Wałbrzych

Wszywka alkoholowa (Esperal) Wałbrzych

Do porzucenia nałogu alkoholu potrzeba ogromnego samozaparcia. Alkohol silnie uzależnia i łatwo mu ponownie ulec. Aby wesprzeć naszą wolę i zmotywować się do dalszej walki z uzależnieniem warto skorzystać z pomocy **********. Substancja ta zawarta jest w leku o nazwie Esperal. Dla uproszczenia w potocznym języku mówi się o nim wszywka alkoholowa. Taka wszywka ma na celu zniechęcenie osoby uzależnionej do dalszego picia, poprzez nie przyjemne dolegliwości wywołane spożywaniem alkoholu.

Wałbrzych od wielu latach pozostaje ważnym graczem na mapie województwa Dolnośląskiego. Jest istotnym ośrodkiem przemysłowym, akademicko-naukowym a także w coraz większym stopniu kulturalnym. Mimo rozkwitu jaki przeżywa Wałbrzych wciąż na jego mapie niewiele jest klinik specjalizujących się w leczeniu alkoholizmu.

Oto lista klinik zajmująca się implantacją esperalu:

Wszywka alkoholowa – Wałbrzych

Klinika o ugruntowanej pozycji na rynku świadczenia usług medycznych w  zakresie leczenie choroby alkoholowej z doświadczoną i uznaną kadrą lekarską. Oferująca terapie przeciwalkoholowe – wszczepianie wszywki alkoholowej (**********), jak również także detoks prowadzący do odtrucia alkoholowego.

tel. +48 880-808-880

[email protected]


Zobacz nasz największy oddział na Dolnym Śląsku: leczenie esperalu we Wrocławiu

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej