1605

Wszywka alkoholowa Esperal – Wołów

Wszywka alkoholowa Esperal – Wołów

Jesteś z Wołowa i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Wołowa. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? Świetnie się złożyło, ponieważ nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Wołów – Esperal

W Wołowie Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet aktualnie nie ma stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej (esperal), masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Wrocław, ul. Dworcowa 11b (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki we Wrocławiu:
Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa – Wołów – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Wołów

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Wołowie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Wołowa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów zależy od pakietu. W wariancie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć mechanicznie, a w przypadku wariantu Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Wołowie i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Wołowie?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam wiele wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Wołowie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Wrocław.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych placówek, gdzie można założyć esperal. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu założenia esperalu Nasz Gabinet oferuje również detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych placówkach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta dobierana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to trudna choroba, która niejednokrotnie jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj specjalistom, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej