402

Wszywka alkoholowa Esperal – Zabrze

Wszywka alkoholowa Esperal – Zabrze

Jesteś z Zabrza i poszukujesz kliniki, która wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) znajdziesz na pozostałych podstronach. Tutaj skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Zabrza. Na pewno chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, prawda? super się składa, ponieważ nam też zależy na Twoim komforcie. Nie czekaj i jak najszybciej zyskaj nowe szanse. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoim bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Zabrze – Esperal

W Zabrzu Sieć Klinik Leczenia Alkoholizmu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Zabrze – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Zabrze

Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Zabrzu?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Zabrza zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym rozwiązaniem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa wszycie esperalu?
Sam etap wszycia nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a dobór szwów zależy od opcji. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Zabrzu i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Zabrzu?
Terapia zależy od poziomu zaawansowania alkoholizmu i woli pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam dużo wykonać bez chęci pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Zabrzu znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na nas?

W przeciwieństwie do standardowych placówek, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje również detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego procesu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent musi uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej