1637

Wszywka alkoholowa Esperal – Zakrzew

Wszywka alkoholowa Esperal – Zakrzew

Jesteś z Zakrzewa i szukasz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych stronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na kosztach i możliwości zabiegu w okolicy Zakrzewa. Z pewnością zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz doświadczonym personelu, prawda? super się składa, gdyż nam też zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej otrzymaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoim najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Zakrzew – Esperal

W Zakrzewie Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnego gabinetu, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie pod adresem: Lublin, ul. Lipowa 17/lok.54 (tel.:508 555 554)
Więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Lublinie:
Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa – Zakrzew – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Zakrzew

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Zakrzewie?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Zakrzewa zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego chirurga mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym sposobem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Jak długo trwa implantacja esperalu?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku pakietu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Zakrzewie i okolicy jest kilku lekarzy wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Zakrzewie?
Długość terapii zależy od poziomu zaawansowania choroby alkoholowej i woli pacjenta. Proponujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, jednakże nie uda się nam wiele zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Zakrzewie znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Lublin.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do standardowych gabinetów, w których pacjent może wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet wykonuje również detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego przygotowywana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie podczas całego procesu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno zaoowocuje!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej