Esperal, wszywki alkoholowe Zduńska Wola

Zmagania z chorobą alkoholową to trudny okres dla osoby uzależnionej i jej najbliższych. Warto skorzystać z wsparcia specjalisty z ośrodka leczenia alkoholizmu. Specjalista pomoże wybrać odpowiednią terapię i sposoby leczenia. Wśród znanych metod leczenia alkoholizmu można wymienić terapie esperalem. Jest to forma terapii awersyjnej, która ma na celu zniechęcić osobę uzależnioną do spożywania alkoholu. Wszywki alkoholowe aplikuje się podskórnie. ********** uwalnia się stopniowo do organizmu osoby uzależnionej przez ok. 12 miesięcy. Esperal pomógł już wielu osobom zwalczyć nałóg alkoholowy.

Zduńska Wola położona jest na Wysoczyźnie Łaskiej nad rzeką Pichną. Historia Zduńskiej Woli sięga XIV w. jednak jej najintensywniejszy rozwój przypada na wiek XIX, gdy miasto było ważnym ośrodkiem włókienniczym. Zduńska Wola prawa miejskie otrzymała dopiero w 1825 roku.

Poniżej lista placówek oferująca na terenie Zduńskiej Woli i okolic implantacje wszywki alkoholowej z esperalu:

Zabieg wszycia Disulfiramu –  Zduńska Wola

Renomowana placówka leczenia alkoholizmu, która jako klucz do wyleczenia pacjenta z uzależnienia alkoholowego obrała indywidualne podejście i metody leczenia. Doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna dbają zarówno o zdrowie jak i o samopoczucie pacjenta. Klinika wykonuje aplikację esperalu w postaci wszywki alkoholowej oraz alkoholoodtrucie. Odtrucie alkoholowe jest bardzo pomocne w wyprowadzaniu pacjenta ze stanu upojenia alkoholowego i pomaga bezpiecznie przywrócić go do stanu trzeźwości.

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl

[ratings]