1624

Wszywka alkoholowa Esperal – Zielonki

Wszywka alkoholowa Esperal – Zielonki

Jesteś z Zielonkach i poszukujesz chirurga, który zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się przede wszystkim na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Zielonkach. Z pewnością zależy Ci na najlepszej jakości usług i wykwalifikowanym personelu, prawda? idealnie się składa, ponieważ nam także zależy na Twoim zadowoleniu. Nie czekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol niszczył życie Twoje i Twoich bliskim.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Zielonki – Esperal

W Zielonkach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie ma stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług leczenia alkoholizmu, masz taką możliwość w najbliższym dostępnym gabinecie: Kraków, ul. Siewna 4/5 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji na temat implementacji wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej przychodni w Krakowie:
Esperal Kraków

Wszywka alkoholowa – Zielonki – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Zielonki

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Zielonkach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Zielonkach zaczyna się od 650 zł. Koszty esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie nawet minimalnej ilości produktów alkoholowych będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa wszycie wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od pakietu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy trzeba zdjąć ręcznie, a w przypadku wariantu Premium i Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Zielonkach i okolicy znajdziesz chirurgów wszywających prywatnie esperal.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może leczyć się w placówce Nasz Gabinet w Zielonkach?
Długość terapii zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Proponujemy wykwalifikowaną pomoc i wsparcie, lecz nie uda się nam dużo wykonać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zmotywowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Zielonkach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Kraków.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych placówek, w których pacjent może założyć esperal. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe usługi. Poza samym zabiegiem założenia esperalu Nasz Gabinet wykonuje także detox alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia pacjenta przygotowywana jest odpowiednia terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to niełatwa choroba, która często jest leczona z kilku stron. Pacjent powinien uzbroić się w odrobinę cierpliwości, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy wiedzą, jak Ci pomóc!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej