1260

Wszywka alkoholowa Esperal – Żory

Wszywka alkoholowa Esperal – Żory

Jesteś z Żor i szukasz chirurga, który wszyje esperal?

Podstawowe informacje, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na dedykowanych podstronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na kosztach i możliwości przeprowadzenia w najbliższej okolicy Żor. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług i doświadczonym personelu, prawda? super się składa, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej otrzymaj nowe szanse. Nie pozwól, aby alkohol wyniszczał życie Twoje i Twoich najbliższym.

549,00 zł – 599,00 zł

749,00 zł – 799,00 zł

1049 zł

1900 zł

Wszywka alkoholowa Żory – Esperal

W Żorach Sieć Przychodni Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet na ten moment nie posiada stacjonarnego gabinetu, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia esperalu, możesz to zrobić w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:508 555 554)
Uzyskaj więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą esperalu na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Żory – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń 508 555 554

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Żory

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Żorach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Żor zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą wynosić nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy wszycie esperalu rozwiąże problem alkoholowy?
Nie, wszywka alkoholowa, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby niewielkiej ilości produktów alkoholowych będzie (przez czas działania wszywki) powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zawsze kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja wszywki alkoholowej?
Sam etap wszywania nie trwa dłużej niż 30 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dobór szwów jest zależny od wariantu. W wariancie podstawowym i VIP szwy trzeba ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga?
W Żorach i okolicy jest kilku lekarzy świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak długo pacjent może zostać w placówce Nasz Gabinet w Żorach?
Terapia zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu i motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie, ale nie uda się nam wiele zdziałać bez chęci pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym krótsza terapia.

Czy w Żorach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Z jakiego powodu warto nam zaufać?

W przeciwieństwie do typowych gabinetów, gdzie pacjent może wszyć esperal. Nasz Gabinet oferuje kompleksowe usługi. Oprócz samego zabiegu wszycia esperalu ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje także detoks alkoholowy i psychoterapię. Leczenie choroby alkoholowej w naszych gabinetach odbywa się od początku do końca. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje niezbędne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Pacjent powinien uzbroić się w cierpliwość, która z pewnością się opłaci!

Nie rzucaj się z motyką na słońce. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej