1260

Wszywka alkoholowa Esperal – Żory

Wszywka alkoholowa Esperal – Żory

Jesteś z Żor i poszukujesz kliniki, która zajmie się wszyciem esperalu?

Informacje ogólne, dotyczące esperalu, wszywki alkoholowej i substancji czynnej (disulfiram) odszukasz na innych stronach. W tej sekcji skupimy się wyłącznie na cenach i możliwości przeprowadzenia w okolicy Żor. Na pewno chcesz skorzystać z najlepszej jakości usług oraz wykwalifikowanym personelu, czyż nie? super się składa, gdyż nam także zależy na Twoim komforcie. Nie zwlekaj i czym prędzej zyskaj nowe życie. Nie pozwól, by alkohol wyniszczał życie Tobie i Twoim najbliższym.

Wszywka alkoholowa Żory – Esperal

W Żorach Sieć Klinik Leczenia uzależnień od alkoholu – Nasz Gabinet nie posiada stacjonarnej siedziby, jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi wszycia wszywki alkoholowej, masz taką możliwość w najbliższej dostępnej lokalizacji pod adresem: Katowice, ul. Józefowska 76 (tel.:+48 519 775 225)
Więcej informacji o leczeniu alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej na podstronie dotyczącej naszej kliniki w Katowicach:
Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa – Żory – Kontakt z Kliniką

Zadzwoń +48 519 775 225

[email protected]

Esperal wszywka alkoholowa Żory

Wszywka alkoholowa – ile kosztuje zaszycie w Żorach?
Według zebranych przez nas informacji, koszt wszycia esperalu w okolicy Żor zaczyna się od 650 zł. Ceny esperalu wraz z jego zaszyciem przez doświadczonego lekarza mogą sięgać nawet 1800 zł, w zależności od wybranego pakietu, poziomu obsługi, rodzaju szwów i dawki.

Czy zaszycie esperalu rozwiązuje problem alkoholowy?
Niestety nie, esperal, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku czego spożywanie chociażby minimalnej ilości alkoholu będzie (przez czas działania wszywki) powodować niechęć do dalszego spożywania alkoholu.
Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu.

Ile trwa implantacja esperalu?
Sam zabieg wszywania nie trwa dłużej niż pół godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a rodzaj szwów jest zależny od wariantu. W pakiecie podstawowym i VIP szwy należy ściągnąć ręcznie, a w przypadku opcji Premium oraz Gold są one rozpuszczalne.

Klinika leczenia alkoholizmu czy wizyta u chirurga? Co wybrać?
W Żorach i okolicy znajdziesz chirurgów świadczących prywatne usługi wszycia esperalu.

Potrzebujesz pełnego i profesjonalnego wsparcia? Skorzystaj z usług specjalistycznej kliniki leczenia alkoholizmu.

Jak okres czasu pacjent może zostać w ośrodku Nasz Gabinet w Żorach?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania alkoholizmu oraz motywacji pacjenta. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz wsparcie, ale nie uda się nam dużo zdziałać bez zaangażowania pacjenta. Im bardziej zdeterminowany pacjent, tym efektywniejsza terapia.

Czy w Żorach znajduje się klinika specjalizująca się we wszywkach alkoholowych?
Najbliższy oddział największej sieci Klinik leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet znajduje się w Twojej okolice. Najbliższe miasto to: Katowice.

Dlaczego warto nam zaufać?

W porównaniu do typowych punktów, w których można wszyć wszywkę. Nasz Gabinet ma w ofercie kompleksowe wsparcie. Poza samym zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu wykonuje też detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Leczenie alkoholizmu w naszych gabinetach przebiega od A do Z. W zależności od stanu zdrowia chorego dobierana jest celowana terapia. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie oraz otrzymuje solidne wsparcie w czasie całego okresu leczenia alkoholizmu. Alkoholizm to skomplikowana choroba, która często jest leczona na wielu płaszczyznach. Chory musi uzbroić się w cierpliwość, która na pewno się opłaci!

Nie rzucaj się sam na głęboką wodę. Zaufaj wykwalifikowanemu personelowi, którzy mają doświadczenie w niesieniu pomocy!


Chcesz dowiedzieć na temat innej lokalizacji niż Żory? Przejdź do pozostałych miast:

Scroll to top

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Ok, rozumiem Dowiedz się więcej